Kurs podstawowy – SD


KURS PODSTAWOWY

SD (PADI ScubaDiver)

Nie zamierzasz wiele nurkować i chciałbyś robić to zawsze po okiem profesjonalnego nurka PADI, a nie wystarczy ci jednorazowe nurkowanie realizowane podczas poznawania nurkowania DSD, to jest szkolenie dla Ciebie. Program ScubaDiver jest też furtką do kolejnych wyższych stopni nurkowych, jeśli nie masz czasu na podjęcie pełnym kursie podstawowym OWD.

WYMAGANIA

Musisz mieć ukończone 15 lat (Junior ScubaDiver – 10 lat), jeśli masz poniżej 18 lat wymagana jest pisemna zgoda rodziców na nurkowanie.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Na trzech zajęciach teoretycznych zapoznasz się z podstawami nurkowania, jak obsługiwać sprzęt nurkowy, poznasz fizykę nurkowania i zasady bezpieczeństwa. Zobaczysz jak można komunikować się pod wodą poprzez przyjęty w świecie system komunikatów wykonywanych rękoma. Na zajęciach praktycznych w ilości 3 nurkowań na basenie i 2 na wodach otwartych przećwiczysz podstawowe umiejętności potrzebne nurkowi do wykonywania samodzielnych nurkowań.


CO ZYSKASZ?

Szkolenie zakończysz otrzymaniem certyfikatu PADI ScubaDiver, który daje możliwość nurkowania do głębokości 12-u metrów pod nadzorem profesjonalnego nurka, który zadba bezpieczeństwo i przyjemność twojego nurkowania. Będziesz również miał możliwość poszerzenia wiedzy na kursie podstawowym OWD.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA:
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl