Kurs DIVEMASTER


KONTYNUACJA SZKOLENIA

DIVEMASTER

Jesteś już dojrzałym nurkiem i chcesz wkroczyć na profesjonalną ścieżkę nurkową. To doskonałe szkolenie dla Ciebie. Samo zakwalifikowanie się na Kurs Divemaster PADI jest wielkim osiągnięciem i nie jest dziełem przypadku. Po zakończeniu kursu przemieścisz się na najwyższy poziom w drodze awansu w rankingu nurkowych liderów. Stopień ten zdobywa mniej niż jeden na dziesięciu nurków na świecie. Osiągnięcie takiego poziomu to wyróżnienie, ale i też wielkie wyróżnienie.

WYMAGANIA

Musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń „Nurkowanie z przygodą” nurek AOWD, „nurek ratownik” RESCUE DIVER, i PIERWSZA POMOC EFR. Musisz mieć wykonanych co najmniej 60 nurkowań.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Kurs DIVEMASTER jest bardzo wyczerpującym szkoleniem. Przepracujesz ponad 80 godzin szkolenia teoretycznego i praktycznego. Podczas samodzielnej nauki przerpracujesz ponownie Teorie nurkowania, będziesz poddawany sprawdzianom umiejętności wodnych i wytrzymałości. Będziesz ćwiczył i potem będziesz poddawany sprawdzianom z Umiejętności praktycznych. Wiele modłów wykonywać będziesz równolegle, dla usystematyzowania i wyćwiczenia odpowiednich umiejętności. Instruktor opracuje z tobą odpowiedni harmonogram kursu o party o dostępny czas i możliwości logistyczne.
Teoria obejmować będzie 12 tematów, które poznasz przez naukę własną, wykłady, i dyskusje. Będziesz pracował z literaturą materiałami multimedialnymi, Encyklopediami Nurkowania Rekreacyjnego. W ćwiczeniach będziesz wykonywał potrzebne obliczenia i w symulowanych, bądź rzeczywistych warunkach ćwiczyć będziesz umiejętności nurkowe, tak by umieć prezentować je ma profesjonalnym poziomie.
Będziesz spotykał się z Instruktorem w różnych sytuacjach i okolicznościach z jakimi mają do czynienie członkowie PADI podczas swojej rzeczywistej pracy dydaktycznej. Spotkanie będą miały charakter luźny i formalny. Po opanowaniu Teorii zdasz egzamin teoretyczny na co najmniej 75% każdej z jego części i rozpoczniesz udoskonalanie swoich podstawowych umiejętności do poziomu demonstracyjnego. Opanujesz również swoje umiejętności ratownicze do perfekcyjnego poziomu. Podczas doskonalenia umiejętności praktycznych nauczysz się stosować w praktyce wymagane ćwiczenia, będziesz tworzył mapy, plany ewakuacji i prezentacji ćwiczeń wykonywanych z początkującymi nurkami. Zaliczysz praktykę Divemasterską podczas realnych zajęć z biorącymi udział w szkoleniu kursantami, zadbasz o ich bezpieczeństwo i będziesz rozwiązywał bieżące problemy nurkowe.


CO ZYSKASZ?

Po ukończeniu kursu DIVEMASTER dołączysz do grona profesjonalnych nurków PADI. Staniesz się członkiem PADI – największej i najbardziej poważanej organizacji nurkowej na świecie zrzeszającej ludzi profesjonalnie zajmujących się nurkowaniem rekreacyjnym. Zdobędziesz uprawnienia do pracy w charakterze przewodnika nurkowego na całym świecie, będziesz mógł asystować instruktorowi podczas prowadzonych szkoleń nurkowych. Będziesz mógł prowadzić zajęcia ScubaSkils Update. Będziesz mógł prowadzić i wykłady i zajęcia na basenie pod bezpośrednim nadzorem instruktora. Będziesz mógł prowadzić zajęcia nurkowań próbnych, jednym słowem dołączysz do profesjonalnej grupy GO PRO i będziesz mógł pracować na całym świecie jako nurek przewodnik. Uzyskasz licencję członkowska PADI która odnawiana jest każdego roku.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA:
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl