„Nurkowanie z przygodą” nurek AOWD


KONTYNUACJA SZKOLENIA

NURKOWANIE Z PRZYGODĄ-NUREK AOWD

Jesteś już samodzielnym nurkiem z certyfikatem po szkoleniu kursu podstawowego PADI Open WaterDiver. Zapewne już jesteś po jakiejś liczbie nurkowań, masz już spore umiejętności i doświadczenie. Twoja droga nurkowa zaczyna się już klarować i widziałeś już co mogą robić koledzy z większym doświadczeniem nurkowym. Nurkują głębiej, w suchym skafandrze, na wrakach, robią zdjęcia, radzą sobie w prądzie, mają doskonały trym i wiele innych umiejętności. Może nawet słyszałeś i nurkowaniu z przygodą, i chcesz pogłebiac wiedze i zdobywać nowe doświadczenie. To szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

WYMAGANIA

Powinieneś posiadać certyfikat po szkoleniu kursu podstawowego PADI Open WaterDiver. Musisz mieć ukończone 12 lub 15 lat w zależności jakie przygody będziemy realizować. Musisz mieć zalogowane 25 nurkowań (5 zawiera się w szkoleniu AOWD). Musisz mieć nóż/narzędzie tnące, kompas i komputer nurkowy.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Szkolenie oparte jest o 5 nurkowań z przygodą. Zaproponujemy ci najpopularniejsze przygody, ale też sam możesz nam powiedzieć jakie już masz zainteresowania i jakim kierunku chciałbyś się dalej szkolić. Jest szereg nurkowań obowiązkowych tj. nurkowanie głębokie i podwodna nawigacja, a pozostałe jakie mamy do wyboru to poszukiwanie i wydobywanie, doskonała pływalność, suchy skafander, wrakowe, nocne, strzelanie bojki, identyfikacja ryb, fotografia podwodnana, nurkowanie w prądzie z łodzi, nurkowanie w systemie sidemount, z mieszanką nitrox, czy nurkowanie ze skuterem.
Nauczysz się określanie odległości pod wodą, poznasz praktyczne aspekty głębokiego nurkowania, jak wykorzystywać kompas w bardziej zaawansowany sposób, jak lepiej wykorzystywać funkcje komputera nurkowego i wiele innych.


CO ZYSKASZ?

Kolejny międzynarodowy certyfikat akceptowany na całym świecie, możliwość nurkowania do głębokości 30 m, oraz większe doświadczenie w zakresie przećwiczonych przygód. Otworzysz sobie również drogę do kolejnego etapu rozwoju jaki możesz realizować na szkoleniu „nurek ratownik” RESCUE DIVER.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA: 1.08.2019 godz. 18
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl