Poznaj nurkowanie – DSD


POZNAJ NURKOWANIE

DSD (PADI Discover Scuba Diving)

Zainteresowałeś się nurkowaniem i jesteś tutaj, ale zastanawiasz się czy nurkowanie jest dla Ciebie i jakie to uczucie oddychać pod wodą. Jeśli chcesz spróbować, bo nie jesteś pewien, czy podjąć pełną naukę nurkowania, to właśnie program dla Ciebie. POZNAJ NURKOWANIE daje Ci możliwość uczestnictwa w pierwszej lekcji nurkowania w środowisku basenowym lub basenopodobnym.

WYMAGANIA

Nie musisz umieć pływać by spróbować tego programu. Jedyny warunek jaki musisz spełnić to mieć ukończone 10 lat.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

W formie przyjemnej rozrywki, poznasz podstawowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa oraz umiejętności potrzebne do nurkowania pod bezpośrednim nadzorem profesjonalnego instruktora PADI. Z otrzymanych materiałów pozyskasz wiedzę teoretyczną, usystematyzowaną materiałami multimedialnymi, a w płytkich wodach basenowych lub basenopodobnych pokażemy ci, jak oddychać pod wodą i jak wyrównywać ciśnienie. Jak używać sprzętu nurkowego, jak komunikować się pod wodą. Pokażemy, jak oczyszczać automat i maskę z wody, oraz jak obsługiwać kamizelkę BCD i cały sprzęt używany przez certyfikowanych nurków.


CO ZYSKASZ?

Jeśli spodoba ci się pierwsza lekcja i zdecydujesz się na certyfikowaną kontynuację nauki na Kursie podstawowym OWD, dostaniesz kredyt i Twoje doświadczenie zostanie zaliczone na poczet certyfikowanego kursu podstawowego ScubaDiver lub kursu podstawowego OWD.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA:
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl