Master SCUBA DIVER


KONTYNUACJA SZKOLENIA

MASTER - SCUBA DIVER

Jesteś już bardzo doświadczonym nurkiem. Posiadasz już certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń „Nurkowanie z przygodą” nurek AOWD, „nurek ratownik” RESCUE DIVER. Chcesz cieszyć się najwyższym stopniem i poważaniem w środowisku nurkowym jaki można uzyskać w organizacji znanej na całym świecie jakim jest PADI. Jest to możliwe poprzez uzyskanie certyfikatu honorowego, jaki jest przyznawany nurkom o najwyższych umiejętnościach i szerokiej wiedzy o nurkowaniu. Nurek MSD jest ekspertem wielu dziedzinach nurkowania i cieszy się specjalnym poważaniem w społeczności nurkowej.

WYMAGANIA

Musisz mieć ukończone 12 lat. Musisz posiadać certyfikaty potwierdzające ukończenie szkoleń „Nurkowanie z przygodą” nurek AOWD, „nurek ratownik” RESCUE DIVER i co najmniej pięć specjalizacji nurkowych PADI. Musisz wykonać ponad 50 nurkowań.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Jeżeli ukończyłeś już wymienione wyżej szkolenia, a nie masz odpowiedniej ilości specjalizacji, pomożemy Ci je zdobyć. Będziemy ćwiczyć elementy, które już sam wiesz, że nie opanowałeś ich jeszcze w stopniu perfekcyjnym i docenimy twoje starania występując o honorowy certyfikat.


CO ZYSKASZ?

Potwierdzenie najwyższych umiejętności i doświadczenia, oraz prestiż w środowisku nurkowym.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA:
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl