Poznaj Nurkowanie w ABC – SK


SZKOLENIE PODSTAWOWE

SK (PADI Skin Diver)

Podwodny świat można zwiedzać na różne sposoby. Najprostszy sposób to założyć maskę i płetwy, czyli sprzęt ABC i zanurzyć się pod taflę wody by obserwować z bliska podwodne życie. Jest to świetny wstęp i substytut nurkowania ze sprzętem. Dla najmłodszych to też świetny sposób rozpoczęcia drogi z obcowaniem ze światem podwodnym.

WYMAGANIA

Musisz mieć ukończone 8 lat, oraz podstawowe umiejętności pływackie.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Nauczysz się bezpiecznie oglądać środowisko podwodne, oswoisz się z nurkowaniem na bezdechu. Dowiesz się jak dobrać dla siebie podstawowy sprzęt ABC, na co zwrócić uwagę, by był trwały i niezawodny. Poznasz zasady bezpieczeństwa podczas pływania pod wodą i na powierzchni. Przećwiczysz techniki wchodzenia do wody oraz kontrolę pływalności podczas nurkowania w ABC, jak pływać po powierzchni jak zanurzyć się pod wodę. Nauczysz się oczyszczać fajkę i maskę z wody. Jednym słowem zdobędziesz podstawy freedivingu.


CO ZYSKASZ?

Program PADI Skin Diver jest świetnym sposobem na wstęp do nurkowania z profesjonalnym sprzętem nurkowym. Zapewnia podstawowe umiejętności przydatne do szkoleń poznaj nurkowanie DSD, Kursu podstawowego SD, Kursu Podstawowego OWD.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA:
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl