Kurs podstawowy – OWD


SZKOLENIE PODSTAWOWE

OWD (PADI Open Water Diver)

Tylko ty możesz powiedzieć, co ciągnie Ciebie do nurkowania. Jeśli szukasz przygód i niesamowitych wrażeń to podczas tej przygody znajdziesz ich wystarczająco dużo. Zdecyduj, czy chcesz rozpocząć przygodę z nurkowaniem,a pierwszym krokiem będzie uczestnictwo w szkoleniu kursu podstawowego PADI Open WaterDiver.

WYMAGANIA

Musisz mieć skończone 10 lat.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Na kursie podstawowym zdobędziesz podstawową wiedzę na temat teorii nurkowania, opanujesz obsługę sprzętu i związanej z nim techniką. Opanujesz umiejętności i opanujesz mechanizmy pozwalające na komfortowe i bezpieczne nurkowania. System szkoleniowy, któremu się poddasz pozwoli Tobie wypracować nawyki umożliwiające przeprowadzanie samodzielnych nurkowań w taki sposób, by dostarczały ci maksimum radości. Będziesz potrafił zaplanować i zrealizować nurkowanie z partnerem. Wypracowane najwyższe standardy szkolenia opierające się o system nauki samodzielnej i wykonywanie ćwiczeń pod nadzorem wykwalifikowanego profesjonalnego instruktora PADI, pozwoli ci zdobyć doświadczenie i przygotować się do obrania jednej z wielu dróg rozwoju nurkowego, jaki Ciebie interesuje.


CO ZYSKASZ?

Zdobędziesz certyfikat uprawniający do nurkowania z partnerem o podobnym stopniu wyszkolenia. Będziesz mógł nurkować na całym świecie do głębokości 18-u metrów, bez nadzoru profesjonalnego nurka. Pozytywnym ukończeniem szkolenia otworzysz sobie drogę do uzyskania uprawnień nurka zaawansowanego AOWD i wielu dodatkowych specjalizacji.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA: 30. 07.2019 godz. 18.00; 6.08.2019 godz. 18.00
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl