„Nurek ratownik ” RESCUE DIVER


KONTYNUACJA SZKOLENIA

NUREK RATOWNIK - RESCUE DIVER

Jesteś już doświadczonym nurkiem po szkoleniu „Nurkowanie z przygodą” nurek AOWD, nurkujesz już z partnerami o większym i mniejszym doświadczeniu. Twoje umiejętności pozwalają ci już zauważyć, że nie pływasz sam, że czasami występują stresujące sytuacje pod wodą. Chcesz sobie z nimi w komfortowy sposób poradzić i umieć unikać tych sytuacji. Zwracasz już dużą uwagę na otoczenie, na osoby z mniejszym doświadczeniem.

WYMAGANIA

Musisz mieć skończone 12 lat, posiadać certyfikat potwierdzający ukończenie Szkolenie „Nurkowanie z przygodą” nurek AOWD, oraz mieć ukończone szkolenie PIERWSZA POMOC EFR, w ciągu ostatnich 24 miesięcy.


CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Szkolenie pozwala posiąść wiedzę o sposobach umiejętnego pomagania innym nurkom. Uczy zapobiegania sytuacjom awaryjnym i radzenia sobie w przypadku ich wystąpienie. Podczas szkolenia zapoznasz się ze sporą dawką wiedzy teoretycznej, przećwiczysz szereg symulowanych sytuacji awaryjnych, będziesz poszukiwał i wydobywał, udzielał pierwszej pomocy i organizował akcję ratowniczą.
Wielu nurków, którzy ukończyli to szkolenie, uważa, że to najbardziej ekscytujące przeżycie na ścieżce edukacyjnej jakiego doznali.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnością ratowniczym będziesz bezpieczniejszym nurkiem i bardzo poszukiwanym partnerem nurkowym. Do tego będziesz cieszył się już sporym prestiżem w świecie nurkowym i nie tylko, a posiadane umiejętności ratownicze przydadzą ci się nie tylko podczas spędzania czasu na nurkowaniu, ale też w życiu codziennym.


CO ZYSKASZ?

Umiejętności związane z ratownictwem wodnym i pierwszą pomocą. Będziesz umiał tak planować i przeprowadzać nurkowania, by zapobiegać sytuacją wywołującym stres. Będziesz radził sobie ze stresem i paniką napotkanym pod wodą. Otrzymasz certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia “Nurek ratownik” RESCUE DIVER i umożliwisz kontynuowanie nauki na kursach DIVEMASTERi ASYSTENT INSTRUKTORA.

TERMIN KOLEJNEGO SZKOLENIA:
 
NUMER TELEFONU

+48 605 975 675

ADRES E-MAIL

biuro@bartdive.pl