Testowa


Przyjazna szkoła nurkowania BartDive

Świat podwodny jest najmniej poznaną częścią naszego globu. Chęć poznania i dotarcia pod taflę wody prowadzi do nurkowania, które pozwala eksplorować nieprzyjazne ludzkości środowisko podwodne.

Człowiek nie traktuje przebywania pod wodą jako naturalne środowisko. Powszechnie uważa się, że nurkowanie jest ponad przeciętnie wymagające i ekstremalne. Zdobyta wiedza i badania pozwoliły stworzyć modele, które pomimo czyhających niebezpieczeństw pozwalają przebywać człowiekowi pod wodą w granicach akceptowalnego ryzyka.

Popularyzacja aktywności nurkowej prowadzona przez PADI pozwala wszystkim zainteresowanym zdobyć wiedzę i umiejętności do okiełznania podwodnego świata. Mieszkamy wśród pięknych jezior, które zdecydowana większość z nas, może podziwiać podwodny krajobraz, jedynie z nad tafli wody. Wystarczy postawić tylko jeden krok do przodu i to co pod nią, jest już w zasięgu ręki.

Chcąc dzielić się naszą pasją tworzymy miejsce, w którym chcemy dać możliwość spotkania ludziom chcącym poznać podwodny świat. W miłej atmosferze i łatwy sposób przekazujemy wiedzę i wymieniamy doświadczenia.Pokazujemy ścieżki rozwoju jakie są możliwe na nurkowej drodze. Umiejętność przebywania pod wodą to tylko początek, pozwalający na podglądanie podwodnego świata, utrwalanie go na zdjęciach, filmach. Ten sport – bo tak go traktujemy – jest dla wszystkich i dla 8-10 letnich dzieci, jak i dla dojrzałych. Szkolenie nurkowe ma nie tylko wymiar zdobywania umiejętności, ale też uczy samodyscypliny, odpowiedzialności, pokory, współpracy i wrażliwości na drugą osobę oraz najbliższe otoczenie i naturę.

W naszym centrum nurkowym, razem możemy rozpocząć szkolenie, dobrać odpowiedni sprzęt, dopasować ścieżkę rozwoju do zainteresowań, jakie posiada klient. Gwarantujemy dobrą zabawę i fachową wiedzę. Szkolenia organizujemy w dogodnych terminach, uzgadnianych z kursantami, a system szkoleniowy pozwala na elastyczność przeprowadzanych zajęć. Jeśli komplikują się ustalone terminy, zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe i najwyższej jakości sprawny sprzęt nurkowy.

Pokazujemy, gdzie blisko, w bezpieczny sposób można zanurkować oraz podpowiemy, gdzie dalej warto pojechać by doświadczyć innych pięknych miejsc nurkowych, bo każde miejsce ma swoją specyfikę i oferuje inne doznania. Staramy się być transparentni i rzetelni, określamy stan rzeczy taki jaki jest nic nie ukrywamy. Dzielimy się posiadanym doświadczeniem by Twoja droga nurkowa była łatwiejsza i jeszcze przyjemniejsza niż nasza.

Jesteś znudzony codziennością? Chcesz zmienić coś w swoim życiu? Zapisz się na kurs nurkowania, zakochaj się w podwodnym świecie i przeżyj z nami niezapomnianą przygodę...